Úvodní stránka » Sortiment

Sortiment

Pneuservis Mladá Boleslav, Podlázky

Pneuservis Krčmář TrutnovPneumatiky

Prodáváme pneumatiky všech značek a rozměrů, ale hlavním naším partnerem je největší výrobce pneumatik Bridgestone. 

Další značky pneumatik, které prodáváme jsou Firestone, Pirelli, Dayton, Nokian, Michelin, Dunlop.

Naším dodavatelem protektorovaných pneumatik je společnost pneu Vraník, která poskytuje doživotní záruku na všechny jejich výrobky.

 

Pneuservis Krčmář Trutnov - Alu diskyAlu disky

Nabízíme široký sortiment hliníkových disku od renomovaných výrobců s vysokou kvalitou provedení a zpracování, které jsou homologovány pro provoz na pozemních komunikacích.

Ke všem uvedeným diskům je možné dodat typový list s homologací pro zápis do technického průkazu s povolenými rozměry pneu. Hlavními dodavateli alu kol jsou například Brock, Aez, Alutec, Dezent.

Všechny vámi vybrané disky budou u každé objednávky odborně prověřeny, jestli je lze opravdu použít na vaše auto.

Plechové disky

V tomto segmentu nabízíme produkty vyráběné rakouskou firmou KFZ Stahlrad. Společnost KFZ Stahlrad je hlavním evropským dodavatelem ocelových disků do prvních výbav automobilů a dodržuje nejvyšší kvalitativní standardy.

Všechny vámi vybrané disky budou u každé objednávky odborně prověřeny jestli je lze opravdu použít na vaše auto. Při dotazu proto prosím zdělte model auta, rok výroby a motorizaci / výkon motoru.

Šrouby / matice

Šrouby jsou k většině ALU kol ZDARMA. Vyjímku tvoří přesně vrtaná kola, ke kterým se šrouby nedodávají, protože u nich lze použít šrouby originálních disků.

Druhou výjimku tvoří některá alukola, většinou pro italské vozy, jako např. Alfa Romeo, Fiat aj., u kterých je sortiment disků pro danou rozteč menší a lze v některých případech použít šrouby pro změnu rozteče (nejčastěji z rozteče 4x100 na 4x98). Tyto šrouby mají oproti standartním šroubům excentrické podložky a jsou homologovány pro dané typy vozidel. K nim je ve vyjímečných případech nutné tyto speciální šrouby použít, budeme Vás při kontrole vhodnosti kol pro dané vozidlo a následném vyřizování objednávky informovat.

ALU kola obsahují sadu šroubů a centrážních kroužků pro Vaše auto (kromě přesně vrtaných kol, které je možno použít s originálními šrouby/matkami a centrážní kroužky nejsou potřeba).

Naším dodavatelem šroubů a matic je výrobce Bimecc. Tento katalog šroubů a matic s cenami se může lišit podle kurzů a způsobu dodání.

Bezpečnostní systém

 

Centr kroužky

 

Duše